Všechny servisy jsou dále v provozu

zpět

Všechny servisy jsou dále v provozu


Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás v současné nelehké situaci ujistit, že zaměstnanci servisů nákladních vozidel Mercedes-Benz a FUSO dělají maximum, aby byl zajištěn plynulý provoz a zásobování náhradními díly. V současné době je v provozu všech 20 autorizovaných servisů v České republice. Naše servisní síť je tak připravena nadále zajišťovat provádění potřebné údržby a oprav vašich vozidel. Na cestách se o vás postará také naprostá většina servisů v zahraničí včetně služby Service24h.

Současně byla přijata opatření k ochraně zdraví pracovníků servisů a vašich řidičů. Na příjmu vozidel jsou dodržovány přísné hygienické zásady, kabiny vozidel jsou dezinfikovány. Věříme, že budete mít vzhledem k aktuální situaci pro tato nezbytná opatření pochopení.

Zároveň bychom vám chtěli poděkovat za vaše nasazení, že přes všechny obtíže a s podstoupením rizika stále jezdíte a pomáháte tak zajišťovat distribuci potravin, léků, pohonných hmot a dalšího zboží. Máme společný cíl – udržovat vaše nákladní vozidla Mercedes-Benz a FUSO v pohybu, díky čemuž může společnost nadále fungovat.

Věříme, že se nám společnými silami podaří aktuální situaci zvládnout co nejlépe. Přejeme vám pevné zdraví a hodně štěstí!

Váš Truck tým


Originální akumulátory

Všechny servisy v provozu

Mercedes-Benz Uptime

TruckParts

Správná péče o akumulátor

Aktuální nabídka dílů

Originální výměnné díly

WebParts

Servisní menu

Mercedes-Benz - brzdy

Mercedes-Benz - měchy

Mercedes-Benz - filtry

Mercedes-Benz - stěrače

Filtr pevných částic

MercedesServiceCard

Originální výměnné díly

Efektivnější plánování

Tichý motor

Originální olej Mercedes-Benz

Originální příslušenství

Autopojištění