JEZDĚTE VÍCE, UŠETŘETE VÍCE

zpět

Filtr pevných částic u všech nákladních vozidel Mercedes-Benz Euro VI
je dobrý pro životní prostředí a Váš rozpočet.

Se sadou Full Service nejsou nutné žádné zastávky v servisu navíc za účelem montáže originálního výměnného dílu, kilometr za kilometrem, hodinu za hodinou zajišťuje, že jsou motory nákladních vozidel Mercedes-Benz Euro VI spolehlivé a splňují emisní normy dané zákonem: filtr pevných částic. Ale kontinuální zachytávání nečistot z výfukových plynů znamená, že musí být vyčištěn. Nový filtr pevných částic je vždy připraven k montáži, když je demontován ten starý, takže nákladní vozidlo má minimální prostoje. Aby byla zajištěna rychlá dostupnost, nabízí Mercedes-Benz plně vyčištěné filtry pevných částic v rámci revolvingového systému výměny. To nejdůležitější: „Za účelem výměny nejsou nutné žádné zastávky navíc,“ říká Marie-Christin Ueberfeldtová, produktová manažerka, která pomohla vyvinout servisní sadu pro filtr pevných částic. Čištění filtru je načasováno tak, aby se shodovalo s pravidelnou prohlídkou nákladního vozidla.

Sada Full Service rovněž zahrnuje svorky a těsnění potřebné pro výměnu filtru, bezpečnostní plombu a profesionální montáž se stejnou zárukou jako u originálního dílu Mercedes-Benz. Vrácením použité součásti zákazníci sami pomáhají snižovat cenu. Filtry pevných částic jsou čištěny prostřednictvím procesu patentovaného firmou Mercedes-Benz a jsou pečlivě kontrolovány. Tím je zaručena kvalita nového dílu. Ve zpracovatelském centru je filtr podroben vysoce účinnému a nepoškozujícímu čisticímu procesu, který odstraní téměř 100 % pevných částic. Proces využívá teploty do 100 °C, takže nedochází k poškození katalytické vrstvy, což umožňuje další a další recyklaci filtru, přičemž je zajištěno plnění zákonných předpisů. Vysoký stupeň čistoty vyčištěného filtru pevných částic zaručuje nízký odpor výfukových plynů, což rovněž přispívá k palivové hospodárnosti. Rovněž to znamená, že filtr nemusí být čištěn tak často.

Celkový ekonomický výkon je ještě více optimalizován: díky vysokému stupni čistoty pro maximální palivovou účinnost a dlouhé intervaly údržby, které jsou sladěny s ostatními údržbovými požadavky pro minimální prostoje v servisu, v neposlední řadě díky nízké ceně jako výsledku procesu výměny.

Více info (PDF)

Originální akumulátory

Všechny servisy v provozu

Mercedes-Benz Uptime

TruckParts

Správná péče o akumulátor

Aktuální nabídka dílů

Originální výměnné díly

WebParts

Servisní menu

Mercedes-Benz - brzdy

Mercedes-Benz - měchy

Mercedes-Benz - filtry

Mercedes-Benz - stěrače

Filtr pevných částic

MercedesServiceCard

Originální výměnné díly

Efektivnější plánování

Tichý motor

Originální olej Mercedes-Benz

Originální příslušenství

Autopojištění