O Truck Service Plus

zpět

S námi vždy dojedete do cíle!

Porucha je nepříjemná věc. A když se stane v noci, tak tím hůř! Pokud jde o technické potíže, tak ty nečekají, až servis otevře. Profesionální a rychlá pomoc dokáže útrapy s porouchaným truckem značně zmírnit. Program Truck Service Plus je příslibem, že se Vaše vozidlo v případě poruchy vrátí co nejdříve na silnici.

Prodloužená otevírací doba – servis, když ho potřebujete

Jsme tu pro Vás nadstandardně dlouho. Partneři Truck Service Plus garantují otevírací dobu minimálně od pondělí do pátku od 7 do 20 hodin, v sobotu od 7 do 15 h a mimo otevírací dobu podle dohody. Participující opravny jsou na mapě vyznačeny oranžovou barvou.

Profesionální servis pro profesionály

V případě poruchy je naším cílem odstranit závadu přímo na cestě v co nejkratší možné době. Pokud bude nutné vozidlo opravit v servisu, je naším cílem, aby Vaše vozidlo bylo nejpozději do 48 hodin opět připraveno k jízdě.

Zajistíme mobilitu Vašeho řidiče bezplatným, krátkodobým zapůjčením vozidla pro jeho osobní dopravu. Spotřebované palivo je hrazeno zákazníkem. Případně poskytneme Vašemu řidiči odvoz například do hotelu a jeho následné vyzvednutí.

Pokud nebude oprava Vašeho vozidla dokončena do 48 hodin, nabídneme Vám zapůjčení náhradního nákladního vozidla za zvýhodněnou cenu 1.000 Kč/den (bez Premid, Toll Collect, provozních kapalin, atd.). Pokud nebude k dispozici vhodné náhradní vozidlo, obdržíte od nás servisní poukázky ve výši 2.500 Kč/den (max. 12.500 Kč/případ). Náhradní vozidlo nebo servisní poukázky budou poskytnuty pouze po dobu opravy, a to maximálně 5 dnů. Uvedené částky nezahrnují DPH.


Originální akumulátory

Všechny servisy v provozu

Mercedes-Benz Uptime

TruckParts

Správná péče o akumulátor

Aktuální nabídka dílů

Originální výměnné díly

WebParts

Servisní menu

Mercedes-Benz - brzdy

Mercedes-Benz - měchy

Mercedes-Benz - filtry

Mercedes-Benz - stěrače

Filtr pevných částic

MercedesServiceCard

Originální výměnné díly

Efektivnější plánování

Tichý motor

Originální olej Mercedes-Benz

Originální příslušenství

Autopojištění