Měchy

zpět

Testované vzduchové měchy vyráběné konkurenčními výrobci nesplnily požadované standardy – v několika případech v alarmujícím rozsahu. Pouze originální vzduchové měchy Mercedes-Benz přináší kvalitní výsledky v každé kategorii.


Delší životnost
Originální vzduchové měchy Mercedes-Benz vykazují delší životnost než testované konkurenční produkty. Důvody: originální vzduchové měchy Mercedes-Benz jsou vyrobeny ze syntetické pryže, která je extrémně odolná vůči interním i externím faktorům. Použití speciálních výrobních procesů zajišťuje vysokou odolnost proti prasknutí, optimální těsnost a výbornou ochranu proti korozi. Podle provozních podmínek může nákladní vozidlo vybavené sadou originálních vzduchových měchů Mercedes-Benz zaručit kilometrický proběh 100 000 až 500 000 km.

Lepší hospodárnost a jednodušší servis
Originální vzduchové měchy Mercedes-Benz mají delší životnost. To samozřejmě znamená méně časté výměny. Naše originální díly nabízejí dvojí bonus: dlouhou životnost a méně návštěv servisu. Standardizovaná montážní přesnost originálních vzduchových měchů Mercedes-Benz zaručuje jednoduchou a bezpečnou výměnu. Prostoj kvůli návštěvě servisu je tak minimální a náklady jsou nižší.

Lepší jízdní komfort, vyšší bezpečnost
Originální vzduchové měchy Mercedes-Benz šetří nejen vaše peníze, ale jsou rovněž komfortní volbou pro řidiče i přepravovaný náklad. Kromě měkkého odpružení zajišťuje vzduchový systém konzistentně nízkou přirozenou frekvenci vozidla – nezávisle na zatížení vozidla a jízdních podmínkách. Riziko převrácení je minimalizováno, je zaručena maximální stabilita vozidla a bezpečná přeprava nákladu.


Originální akumulátory

Všechny servisy v provozu

Mercedes-Benz Uptime

TruckParts

Správná péče o akumulátor

Aktuální nabídka dílů

Originální výměnné díly

WebParts

Servisní menu

Mercedes-Benz - brzdy

Mercedes-Benz - měchy

Mercedes-Benz - filtry

Mercedes-Benz - stěrače

Filtr pevných částic

MercedesServiceCard

Originální výměnné díly

Efektivnější plánování

Tichý motor

Originální olej Mercedes-Benz

Originální příslušenství

Autopojištění